Tara i Anastasija ponovo osvojile medalje!

U subotu , je na Otvorenom prvenstvu Beograda i Trofeju Beograd održano takmičenje u  veleslaloma. Smučari SK Stra planina ponovili su uspeh ostvaren u petak, prvog dana takmičenja.

Tara Zdravković osvojila je  drugo mesto i srebrnu medalju . Anastasija Pešić bila je  treće mesto , pripala joj je  bronzana medalja u kategoriji U=10

Ilija Pešić  popravio je  rezultat od prethodnog dana i završio trku na šestoj poziciji u kategoriji U=10

Nemanja Pešić se u petak  nije takmičio, u subotu  je zauzeo peto mesto u kategoriji U-16.

U nedelju  je na  programu slalom i naš Klub će predstaviti samo jedan takmičar Nemanja Pešić.

Ovo takmičenje je planirano svake godine u kalendaru ali godinama nije održano zbog vremenskih uslova,to još jedan razlog  što se takmičari  raduju nastupima.

Naš Klub  predstavljaju  4 takmičara , neki od njih su na Kopaoniku od 17.12. a neki  su se pridrućili tokom takmičenja..

Trke će se bodovati za alpski kup Srbije.